لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

خلاصه: شواهد در حال ظهور، اکنون نشان می دهد که سیگنالهایی توسط سلولهای T برای تعیین فنوتیپ متابولیکی کلی آنها، از جمله سلول هایی که در تعامل با سیتوکاینها و هورمونهای موجود در محیط آنها هستند، ادغام می شوند.
…………………………………..
💢 شرح کوتاه: اهمیت این تغییرات متابولیکی پویا برای عملکرد ایمونولوژیک سلول های T باعث می شود که این سلول ها بیشتر در معرض ریز محیط اطراف خود باشند. به عنوان مثال تغییر در فراوانی مواد مغذی در محیط بافت داخل بدن بیمار، ظرفیت متابولیسمی سلول های T موجود را تغییر داده و منجر به تنظیم نادرست فعالیت آنها می شود. علاوه بر این ، شواهد جمع آوری شده نشان می دهد که ظرفیت متابولیسمی سلول T می تواند از طریق شناسایی محرک های محلی و سیستمیک از جمله سیتوکاین ها و هورمون ها ، که این مقاله مورد بررسی قرار گرفته، تنظیم می شود.

منبع: کالج علوم پزشکی و دندانپزشکی، انستیتو ایمونولوژی و ایمونوتراپی، انستیتوی تحقیقات متابولیسم و سیستم ها، دانشگاه بیرمنگام، بیرمنگام، انگلستان